Hakkımızda

Şirketimiz 08/01/2009 tarihinde Oğuzhan ÇELİK ve Ramazan Şahin BESLİ tarafından kurulmuştur.

Ekibimiz
Reşit ÇELİK
Yönetici
0506 256 20 20Ramazan Şahin BESLİ
Yönetici Yardımcısı
0553 004 77 77Oğuzhan ÇELİK
Gayrimenkul Danışmanı
0532 736 64 64


Şirket Temsilcimiz
Ümmani ERCAN
0324 359 32 22
0324 359 32 22

Misyonumuz
  • Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.  

  • İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.  

  • Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.  

  • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.  

  • Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.  

  • Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.  

  • Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

Vizyonumuz

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.


İlan No ile Emlak Arama


sahibinden.com
Hürriyet Emlak

Hızlı İlan Arama

İlan İstatistikleri

Site Dili